W piątek 21 sierpnia odbędzie się Gala PLEK Ligi Biznesu. Podsumowanie pierwszego sezonu zostało zaplanowane na dzień finału Ligi Europy.

Read More

Zakończyła się I edycja PLEK Ligi Biznesu. W meczu kończącym sezon PAG pokonał Olimpię 4:3. Pomarańczowo-czarni zgarnęli srebrne krążki, brąz trafi na szyje zawodników Fajerwerkowa.pl.

Read More

Ostatnie mecze zwycięstwami zakończyły zespoły Winiar FC i Obligain. Dzięki wygranej tej pierwszej ekipy szanse na medalową pozycję zachowało Fajerwerkowo.pl.

Read More

Czas na ligowe ostatki! W najbliższych dwóch tygodniach zakończona zostanie I edycja PLEK Ligi Biznesu.

Read More

Fajerwerkowo.pl, Szturmowcy i FC Grunwald zakończyli sezon. Ci pierwsi zachowali szanse na wywalczenie miejsce na podium.

Read More

Wracamy do gry! Nie będzie to jednak powrót z wysokiego C. Pierwsze mecze po przerwie zostaną rozegrane w piątkowy wieczór, a na boisko wyjdą trzy zespoły.

Read More

14 dni trwać będzie przerwa w rozgrywkach PLEK Ligi Biznesu. Ostatnie spotkania I edycji odbędą się w ostatnim tygodniu marca i na początku kwietnia. Przerwa w rozgrywkach jest spowodowana dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej epidemii koronawirusa w Polsce.   Najbliższe mecze zostaną rozegrane w czwartek 26 marca.

Read More

Przedstawiamy terminarz 12. kolejki PLEK Ligi Biznesu, która zostanie rozegrana 12 i 13 marca.

Read More

Zaledwie 24 godziny Olimpia zajmowała miejsce poza trójką. W piątkowy wieczór IKP ograł wysoko Obligain i wrócił na ostatnie miejsce na podium.

Read More

empler po niespodziewanej porażce z McKinsey&Company wypadł z wyścigu po brązowe medale. Ważne trzy punkty zdobyło Fajerwerkowo.pl, które awansowało na trzecie miejsce. Zwycięstwo na swoje konto zapisali także zawodnicy FC Grunwaldu.