Obligain i Winiary FC kończą sezon zwycięstwami

Ostatnie mecze zwycięstwami zakończyły zespoły Winiar FC i Obligain. Dzięki wygranej tej pierwszej ekipy szanse na medalową pozycję zachowało Fajerwerkowo.pl.

MCKINSEY&COMPANY – OBLIGAIN 2:5 (1:2)

Bramka: Maciej Drozdowski, Krzysztof Mazur – Radosław Ochnio 2, Marcel Łaski, Patryk Łaski, Jakub Chmielewski
Zawodnik meczu: Radosław Ochnio (Obligain)

Ostatni mecz Obligain, przedostatni McKinsey&Company. Oba zespoły w czwartkowy wieczór rywalizowały o najlepszą pozycję w drugiej szóstce ligi. Po 40-minutowym boju na siódmą lokatę awansował Obligan, który dzięki wygranej osiągnął przewagę dwóch oczek nad McKinsey. Mecz zakończył się wygraną zawodników ubranych w szare trykoty 5:2. McK jeśli chce myśleć o przegonieniu rywala w klasyfikacji w ostatniej kolejce musi wygrać z Profitroom.

IKP OLIMPIA – WINIARY FC 4:6 (1:2)

Bramki: Piotr Nowak, Jarosław Janicki, Radosław Lamch, Sammy Mhatchane – Dawid Kaczmarek 3, Marcin Janas, Damian Nowak, Mateusz Bartkowiak
Zawodnik meczu: Dawid Kaczmarek (Winiary FC)

Z pomocą Fajerwerkowu.pl przybyły Winiary. Żółto-czarni sezon zakończyli w zeszłym tygodniu i aby myśleć o medalach musieli mocno trzymać kciuki za zwycięstwo WFC w starciu z Olimpią. Winiary stanęły na wysokości zadania i pokonały mocno przemeblowany skład IKP. Pierwsza część zakończyła się minimalnym prowadzeniem 2:1. Po zmianie stron winiarski zespół kontrolował przebieg gry i ostatecznie pokonał Olimpię 6:4. Znakomicie spisał się Dawid Kaczmarek, który piłkę do siatki skierował trzykrotnie. Dzięki wygranej Winiary wyprzedziły IKP i awansowały na czwarte miejsce. W przyszłym tygodniu Olimpia zagra mecz o wszystko z PAG. Zwycięstwo da im miejsce na podium, każdy inny wynik pozwoli zachować medalową pozycję Fajerwerkowu.pl.

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *