Fajerwerkowo.pl przedłuża szanse na podium

Fajerwerkowo.pl, Szturmowcy i FC Grunwald zakończyli sezon. Ci pierwsi zachowali szanse na wywalczenie miejsce na podium.

FC GRUNWALD – SZTURMOWCY 1:0 (1:0)

Bramka: Dawid Śledziński
Zawodnik meczu: Dawid Śledziński

Udanie sezon zakończył FC Grunwald. W dwóch ostatnich meczach zgarnął komplet punktów. Przed przerwą rozgromił Spontano Boyzz, po powrocie do gry okazał się minimalnie lepszy od Szturmowców. Jedynego gola meczu zdobył Dawid Śledziński, który w 17 min ustalił wynik pomarańczowo-czarnych derbów PLEK Ligi Biznesu.

FAJERWERKOWO.PL – SZTURMOWCY 13:2 (3:1)

Bramki: Kacper Sworacki 5, Maciej Ciszewicz 5, Szymon Buko 2, Radosław Oblizajek – Sebastian Cepiński 2
Zawodnik meczu: Maciej Ciszewicz (Fajerwerkowo.pl)

Szanse na wywalczenie medali w I edycji PLEK Ligi Biznesu zachowało Fajerwerkowo.pl. Żółto-czarni nie dali szans zmęczonym po ciężkim boju z Grunwaldem Szturmowcom. Po pierwszej części prowadzili 3:1, a na zakończenie spotkania mogli pochwalić się dwucyfrową liczbą bramek. Po pięć goli na swoje konta wpisali Kacper Sworacki i Maciej Ciszewicz. Dzięki wygranej Fajerwerkowo.pl awansowało na pozycję wicelidera. Szanse na srebrne krążki są jednak iluzoryczne, brązowe medale żółto-czarni wywalczą, gdy w ostatnich dwóch meczach punkty potraci IKP Olimpia.

Na koniec ważna informacja. Sezonu nie dokończą Spontano Boyzz. Ich mecze, które nie zostały rozegrane zostaną zweryfikowane jako walkowery. Trzy punkty do tabeli dopisali McKinsey&Company, Obligain, Winiary FC i Sempler. Ta ostatnia drużyna tym samym zakończyła swój udział w I edycji PLEK Ligi Biznesu.

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *