McKinsey&Company zatrzymał Semplera

Sempler po niespodziewanej porażce z McKinsey&Company wypadł z wyścigu po brązowe medale. Ważne trzy punkty zdobyło Fajerwerkowo.pl, które awansowało na trzecie miejsce. Zwycięstwo na swoje konto zapisali także zawodnicy FC Grunwaldu.

SEMPLER – MCKINSEY&COMPANY 2:3 (1:2)

Bramki: Paweł Paszek, Loris Dalmasso, Maciej Marszałek – Patryk Forszpaniak 2
Żółta kartka: Patryk Forszpaniak (Sempler)
Zawodnik meczu: Kamil Maciejewski (McKinsey&Company)

Bardzo ciekawe widowisko stworzyły zespoły Semplera i McKinsey&Company. Przed pojedynkiem faworytem do zdobycia trzech punktów była ta pierwsza drużyna, walcząca o brązowe medale. Po 40-minutowym boju ta walka już się zakończyła. Sempler niespodziewanie uległ McKinsey&Company i wyższego miejsca niż czwarte na pewno już nie zajmie. Mecz znakomicie rozpoczął się dla zawodników ubranych w koszulki w błękitno-białe pasy. Po golach Lorisa Dalmasso i Pawła Paszka wygrywali 2:0. Sempler nie dał za wygraną i za wszelką cenę chciał odrobić straty. Pod koniec pierwszej odsłony ważnego gola kontaktowego zdobył Patryk Forszpaniak. Nie podcięło to skrzydeł zawodnikom McK. Po zmianie stron kontynuowali bardzo dobrą i zorganizowaną grę, której wartością dodatnią był znakomicie spisujący się bramkarz, Kamil Maciejewski. Skapitulował tylko po strzałach Forszpaniaka. Stracił drugiego gola, ale nie miał on większego znaczenia, gdyż wcześniej trzeci raz do siatki trafił jego kolega z drużyny – Maciej Marszałek. McKinsey&Company niespodziewanie pokonał Semplera 3:2.

FC GRUNWALD – SPONTANO BOYZZ 13:2 (4:0)

Bramki: Bartosz Pater 4, Dawid Śledziński 3, Piotr Wojciechowski 3, Przemysław Kwiatkowski 2, Krystian Ślebioda – Antoni Kirylczuk, Igor Balcerkiewicz
Zawodnik meczu: Bartosz Pater (FC Grunwald)

Trzeci komplet punktów w sezonie zdobył FC Grunwald. Zawodnicy ubrani w pomarańczowe trykoty nie mieli żadnych problemów z ograniem Spontano Boyzz. Do przerwy prowadzili 4:0, a po zmianie dołożyli jeszcze dziewięć trafień. FCG pozwoliło też na dwa gole honorowe, które w końcowych fragmentach ustaliły wynik meczu na 13:2. Najlepszy strzelec Grunwaldu, Bartosz Pater zakończył mecz z czterema trafieniami.

FAJERWERKOWO.PL – PROFITROOM 15:1 (7:1)

Bramki: Maciej Ciszewicz 6, Radosław Oblizajek 4, Damian Tafelski 3, Marcin Pawlak 2 – Paweł Zemka
Zawodnik meczu: Maciej Ciszewicz (Fajerwerkowo.pl)

Planowe trzy punkty wywalczyło Fajerwerkowo.pl, które po środowej kolejce wskoczyło na trzecią lokatę. Żółto-czarni nie mieli problemów z pokonaniem Profitroom-u. Mecz zakończył się zwycięstwem 15:1, a trzech zawodników mogło pochwalić się zdobyciem hattricka. Jeden z nich – Maciej Ciszewicz na listę strzelców wpisał się aż sześciokrotnie.

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *