Trzy punkty dla Fajerwerkowa i Winiar FC

Wyścig po medale trwa w najlepsze. W środowy wieczór PLEK z trzema punktami opuszczali Fajerwerkowo.pl i Winiary FC. Oba zespoły zanotowały skok w tabeli na odpowiednio trzecie oraz czwarte miejsce.

MCKINSEY&COMPANY – FAJERWERKOWO.PL 2:9 (0:2)

Bramki: Krzysztof Mazur, Filip Jamróz – Maciej Ciszewicz 4, Przemysław Latosi 2, Krzysztof Balcerczyk, Tomasz Bartkowiak, Kamil Paul
Zawodnik meczu: Maciej Ciszewicz (Fajerwerkowo.pl)

Trzy mecze bez zwycięstwa to już było za dużo jak na drużynę, która walczy o najwyższe cele. Fajerwerkowo.pl przed kilkoma tygodniami było typowane do walki o mistrzostwo, ale po kolejnych niepowodzeniach musiało zweryfikować swoje plany. Żółto-czarni wypadli z podium i po dziewięciu kolejkach zajmowali czwarte miejsce. W środę szansę na powrót do trójki wykorzystali pewnie pokonując niżej notowany McKinsey&Company 9:2. Do przerwy Fajerwerkowo prowadziło ledwie 2:0, ale po zmianie stron i upływie pięciu minut wygrywało już 5:0. Bohaterem w szeregach zwycięzców został Maciej Ciszewicz, który czterokrotnie wpisał się na listę strzelców.

FC GRUNWALD – WINIARY FC 6:9 (1:4)

Bramki: Krzysztof Rakocy 2, Krystian Ślebioda 2, Bartosz Pater, Piotr Wojciechowski – Michał Niedźwiedzki 3, Mateusz Bartkowiak 2, Leszek Grzybowski, Marcin Kozierowski, Michał Metelski, Mikołaj Różański
Zawodnik meczu: Michał Niedźwiedzki (Winiary FC)

Piąty mecz bez porażki, trzecie zwycięstwo z rzędu i awans na czwartą lokatę. Winiary FC w ostatnich tygodniach imponują formą, dzięki której wskoczyli do ścisłej czołówki rozgrywek. Po pierwszych dziesięciu minutach starcia z Grunwaldem był remis 1:1, ale w kolejnych fragmentach to WFC zdominował boiskowe poczynania. Na przerwę Winiary schodziły z trzybramkowym prowadzenie, którego nie oddały w drugiej odsłonie. Ostatecznie mecz zakończył się ich wygraną 9:6.